pracownicy z ukrainy
Potrzebujesz pracowników
ze Wschodu, Azji lub Afryki?
WYPEŁNIJ formularz
i otrzymaj BEZPŁATNĄ ofertę

Potrzebujesz pracowników ze Wschodu, Azji lub Afryki?

WYPEŁNIJ formularz
i otrzymaj BEZPŁATNĄ ofertę

Leasing pracowniczy

leasing pracowniczy

Leasing pracowniczy to usługa polegająca na zatrudnieniu pracownika na podstawie umowy o pracę na czas określony przez agencję pracy tymczasowej i oddelegowanie go do miejsca pracy wskazanego przez klienta agencji.

Agencja pracy tymczasowej posiada biura rekrutacyjne w kilku krajach, dzięki czemu zyskuje bezpośredni dostęp do pracowników fizycznych oraz specjalistów z rozmaitych branż. Umożliwia to precyzyjne dopasowanie osób chętnych do zapotrzebowania kadrowego po stronie klientów agencji.

Usługa leasingu obejmuje wszelkie formalności kadrowe i płacowe związane z zatrudnieniem pracownika. W zamian pracodawca zyskuje pracownika, którym może dysponować w określonych dniach i godzinach. Mniejsza odpowiedzialność i mniej zobowiązań po stronie klienta, to oszczędność czasu i pieniędzy potrzebnych na samodzielne przeprowadzanie rekrutacji i załatwienie niezbędnych formalności.

Wypełnij niezobowiązująco formularz lub zadzwoń by otrzymać szybką i darmową ofertę.

Zalety leasingu pracowniczego

Obniżenie kosztów rekrutacji oraz selekcji personelu

Odciążenie działów personalnych

Oszczędność czasu

Dowolny czas trwania umowy z zatrudnionym

Możliwość wymiany lub doboru kolejnych pracowników

Wśród zalet leasingu pracowniczego na pierwszym miejscu znajduje się oszczędność czasu potrzebnego na poszukiwania, selekcję, rekrutację oraz w końcu zatrudnienie pracownika. Są to czasochłonne procesy, które mogą szczególnie angażować pracodawcę, w sytuacji gdy poszukiwany jest pracownik z zagranicy.

Skorzystanie z usług agencji pozwoli na obniżenie kosztów rekrutacji i zatrudnienia nawet o 30%. Decydując się na usługi agencji, klienci zyskują możliwość skorzystania z usług wykwalifikowanych rekruterów, którzy precyzyjnie dopasowują pracowników do danej branży i typu stanowiska, korzystając z baz potencjalnych pracowników gotowych do pracy od zaraz.

Agencja obsługuje również wszelkie formalności kadrowe i płacowe, dzięki czemu klient oszczędza na administracji i hr. Agencja rozlicza również wszelkie zwolnienia lekarskie oraz urlopy pracowników, dzięki czemu klient płaci tylko i wyłącznie za przepracowane dla niego godziny.

Leasing pracowników oznacza także mniejszą odpowiedzialność prawną za wszelkie sprawy administracyjno-urzędowe, związane z zatrudnieniem pracowników z zagranicy. Warto pamiętać, że ewentualne niedopatrzenia skutkują odpowiedzialnością prawną. Skorzystanie z naszych usług przenosi tę odpowiedzialność na agencję.

Agencja zapewnia także możliwość transportu pracowników na miejsce pracy oraz ich zakwaterowanie. Elastyczna forma współpracy na podstawie rozliczanych godzin stwarza możliwość podjęcia współpracy na dowolnie wybrany okres czasu.

Jak wygląda leasing pracowniczy krok po kroku?

1

Weryfikacja pracowników


2

Szkolenie uwzględniające specyfikę branży

3

Zadowolenie klienta lub ponowna rekrutacja

4

Minimum obowiązków po stronie klienta

5

Wypłata dla pracowników


Weryfikacja pracowników


Weryfikujemy kandydatów pod kątem zdefiniowanych przez Klienta kryteriów.

Szkolenie uwzględniające specyfikę branży

Szkolimy potencjalnych pracowników uwzględniając specyfikę danej branży.

Zadowolenie klienta lub ponowna rekrutacja

Jeśli wybrane przez nas osoby nie sprostają oczekiwaniom Klienta, w ramach reklamacji przeprowadzamy kolejną rekrutację mającą na celu znalezienie nowego pracownika.

Minimum obowiązków po stronie klienta

Klient odpowiada wyłącznie za ewidencję czasu pracy pracowników tymczasowych. Przekazuje związane z tym informacje do naszej agencji. Na ich podstawie, w przeciągu 3 dni wystawiamy fakturę uwzględniającą zbiorczą liczbę godzin przepracowanych przez wybrane przez naszą agencję osoby.

Wypłata dla pracowników


W uprzednio ustalonym terminie pracownikom wypłacana jest pensja.

Leasing pracowniczy pozornie wydaje się skomplikowanym rozwiązaniem. Rozłożenie procesu na poszczególne kroki i etapy ukazuje, jak prosty w rzeczywistości jest schemat rekrutacji i zatrudnienia oraz, jak bardzo precyzyjne jest to rozwiązanie. Jak wygląda leasing pracowniczy krok po kroku?

Pierwszym etapem jest weryfikacja dostępnych kandydatów pod kątem oczekiwań i kryteriów wobec kwalifikacji zgłoszonych przez klienta. Agencja dysponuje szeroką bazą osób chętnych do pracy za granica. Kandydaci, zgłaszając się do agencji, podają swoje umiejętności oraz posiadane kompetencje. Zastosowanie zdefiniowanych przez klienta kryteriów w postaci filtrów pozwala precyzyjnie dopasować pracownika do danego stanowiska i miejsca pracy.

Do agencji zgłaszają się także osoby, które nie posiadają kwalifikacji, a chciałaby rozpocząć pracę. Dla takich pracowników przewidziane są szkolenia, uwzględniające specyfikę danej branży, podczas których przyszły pracownik zyskuje podstawowe umiejętności i wiedzę na temat zawodu. To rozwiązanie, które umożliwia start osobom chętnym do pracy oraz oznacza niższe koszty pracownika dla klienta.

Agencja na pierwszym miejscu zawsze stawia zadowolenie klientów, dlatego jeśli wybrani przez nas pracownicy z jakichś względów nie odpowiadają zleceniodawcy, to w ramach reklamacji przeprowadzamy ponowną rekrutację w celu znalezienia nowej osoby na dane stanowisko.

Po zaakceptowaniu pracownika klient odpowiada jedynie za ewidencję czasu pracy, którą przekazuje bezpośrednio do agencji. Na tej podstawie przygotowujemy fakturę uwzględniającą liczbę godzin, a pracownikom wypłacana jest pensja.

Korzyści ze współpracy z agencją pracy tymczasowej

Obniżenie kosztów rekrutacji oraz selekcji personelu

Ponosi odpowiedzialność pracodawcy

Daje Klientowi możliwość swobodnego obsadzania wybranych stanowisk bez konieczności wiązania się umową na stałe

Wypłaca wynagrodzenie Pracownikom zawsze na czas

Nie zaniża ustalonych stawek dla Pracowników (dzięki czemu nie czują się oni poszkodowani, co wpływa na jakość pracy i niską rotację personelu)

Wśród głównych korzyści dla klienta znajduje się obniżenie kosztów związanych z rekrutacją, selekcją oraz zatrudnieniem personelu. Za wszelkie formalności związane z zatrudnieniem obcokrajowca odpowiada agencja, dzięki czemu klient ponosi minimum odpowiedzialności. Korzystanie z leasingu pracowników, daje klientowi możliwość elastycznego obsadzania wybranych stanowisk bez konieczności wiązania się umową na dłuższy czas.

Współpraca z agencją pracy tymczasowej to także korzystne rozwiązanie dla pracowników. Agencja to duża struktura, która dzięki posiadanym aktywom zawsze zapewnia terminową wypłatę. Nie zaniżamy także ustalonych stawek, dzięki czemu rekrutowani przez nas pracownicy nigdy nie czują się poszkodowani. Efektem jest większa motywacja do pracy oraz niższa rotacja pracowników.

Nasza firma to agencja pracy tymczasowej z dużym doświadczeniem na rynku, które pozwoliło nam wypracować skuteczne metody selekcji i rekrutacji. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko i precyzyjnie znaleźć pracowników dostosowanych do potrzeb naszych klientów. Zaufały nam już taki firmy, jak Orlen, Lotos, czy Bilfinger.

Pracujemy dla wymagających klientów

Dostarczyliśmy pracowników dla firm z następujących miast w Polsce:
Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra

Kontakt

E-mail
E-mail:
biuro@wynajempracownikow.pl
Telefon
Telefon:
+48 733 575 488
Lokalizacja
ul. Pańska 96/83
00-837 Warszawa
Lokalizacja
Oddział w Katowicach:
ul. Warszawska 40/2A
40-008 Katowice

Wypełnij formularz