pracownicy z ukrainy
Potrzebujesz pracowników
ze Wschodu, Azji lub Afryki?
WYPEŁNIJ formularz
i otrzymaj BEZPŁATNĄ ofertę

Potrzebujesz pracowników z Azji?

WYPEŁNIJ formularz
i otrzymaj BEZPŁATNĄ ofertę
pracownicy z kolumbii

Pracownicy z Kolumbii

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów cały czas penetrujemy nowe rynki w poszukiwaniu pracowników, którzy zapewnią ciągłość zatrudnienia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno współpracę przy rekrutacji jednorazowej jak i leasingu pracowników z Ameryki Południowej, w tym z Kolumbii. Przeprowadzimy Państwa przez cały proces związany z rekrutacją i legalizacją pobytu Kolumbijczyków. Jeżeli planujecie intensywny rozwój firmy, np. nową lokalizację czy nową linię produkcyjną albo doświadczacie rotacji wśród pracowników zachęcamy do kontaktu.

Dlaczego Kolumbijczycy są zainteresowani pracą w Polsce?

Głównym powodem, dla którego Kolumbijczycy decydują się na zmianę miejsca pracy jest wysokie bezrobocie w ich ojczyźnie oraz panujące tam ubóstwo, szczególnie w niektórych regionach. Przyjazd do Polski w celach zarobkowych jest dla nich dużą szansą na polepszenie swojej sytuacji materialnej. Liczą nie tylko na utrzymanie siebie, ale także na możliwość oszczędzenia pieniędzy i tym samym na wsparcie finansowe rodziny, która pozostała w Kolumbii. Duża odległość pomiędzy Polską a ich ojczyzną oraz skomplikowana, kilkumiesięczna procedura legalizacji i wysokie koszty relokacji sprawiają, że decyzja o podjęciu pracy u nas jest  przemyślana i zaplanowana na dłuższy czas.

Jakich pracowników zyskasz zatrudniając osoby z Kolumbii?

Pracownicy z Kolumbii są bardzo zaradnymi ludźmi, szukającymi rozwiązań, nastawionymi na cel. Przekłada się to bezpośrednio na ich pracę. Szybko wywiązują się z powierzonych im zadań, są efektywni i sumienni. Nie są skłonni do narzekań czy roszczeniowych postaw. Nauczeni w swoim kraju, że ich los jest tylko w ich rękach potrafią zakasać rękawy i pracować nawet w mniej sprzyjających warunkach, np. na produkcji, w magazynach, chłodniach czy przy pracach budowlanych. Ponadto są pracownikami silnymi fizycznie, dlatego też świetnie sprawdzają się w branżach wymagających siły tj. budownictwo, przemysł czy produkcja.  Przyjeżdżają do Polski z nastawieniem na dużą ilość przepracowanych godzin, również w święta czy weekendy, co pozytywnie wpływa na zarządzanie czasem pracy oraz zwiększa wydajność zatrudnienia. Pozwala to również na tworzenie grafików dogodnych dla pozostałych pracowników. Plusem jest również fakt, że dominującą religią w Kolumbii jest religia rzymskokatolicka. Prawie 95% Kolumbijczyków deklaruje właśnie to wyznanie. Jest to niewątpliwie zaletą niwelującą przynajmniej w tej sferze różnice kulturowe. Ponadto cechuje ich pozytywne nastawienie, chęć poznania środowiska, w którym się znajdują oraz szybkiej adaptacji. Pracownicy Kolumbia – bardzo doceniają stabilność zatrudnienia. Zależy im na związaniu się z jednym pracodawcą na dłuższy czas. Cechuje ich wysoki poziom motywacji oraz wytrwałość.

pracownicy tymczasowi z kolumbii

Jak przebiega proces zatrudnienia pracowników z Kolumbii?

Zatrudnienie w Polsce osób z Ameryki Południowej obwarowanie jest kilkoma aspektami prawnymi. Dlatego też zamiast zatrudniać te osoby na własną rękę, rekomendujemy skorzystanie z naszym usług. Finalnie okaże się to dla Państwa tańszym i efektywniejszym rozwiązaniem.

Po otrzymaniu zapytania z Państwa strony nasz pracownik kontaktuje się w celu doprecyzowania szczegółów. Podczas rozmowy telefonicznej bądź korespondencji mailowej zadamy kilka pytań, które są niezbędne dla powodzenie projektu oraz posłużą zrozumieniu Państwa potrzeb i oczekiwań. Na początku porozmawiamy o formie zatrudnienia, która byłaby najlepsza dla naszego klienta. Mamy w naszej ofercie takie usługi jak: rekrutacja jednorazowa oraz leasing pracowniczy, a może wypracujemy inne, hybrydowe rozwiązanie. Przedstawimy punkty, na które należy zwrócić uwagę przy każdej z opcji, wyjaśnimy różnice oraz zalety. Porozmawiamy o obowiązkach poszukiwanej osoby stworzymy profil stanowiska, doprecyzujemy zakres obowiązków oraz pożądanych kompetencji. Etapowo przedstawimy nasze działania, odpowiedzialność po obu stronach oraz przygotujemy kosztorys. Do każdej projektu podchodzimy skrupulatnie i indywidualnie, przygotowując ofertę szytą na miarę Państwa potrzeb. Nasz zespół z pełnym zaangażowaniem zrekrutuje dla Państwa Pracowników z Kolumbii

Skorzystanie z naszych usług to oszczędność czasu i pieniędzy. Przede wszystkim pozwoli to odciążyć Państwa dział personalny, unikniecie Państwo ewentualnych proceduralnych pomyłek i tym samym wydłużenia czasu legalizacji. Wykorzystując nasze doświadczenie pomagamy na każdym etapie procesu oraz bierzemy na siebie wszystkie formalności związane z zatrudnianiem pracowników z Kolumbii.

Jakie branże i stanowiska rekomendujemy?

Ze względu na wspomniane powyżej cechy, pracownicy z Kolumbii zatrudniani są najczęściej w branżach wymagających tężyzny fizycznej: budownictwo, produkcja, przemysł, rolnictwo.

Jest to rynek, na którym z powodzeniem znajdziemy zarówno osoby niewykwalifikowane jak i specjalistów.

Pracujemy dla wymagających klientów

Dostarczyliśmy pracowników dla firm z następujących miast w Polsce:
Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra

Kontakt

E-mail
E-mail:
biuro@wynajempracownikow.pl
Telefon
Telefon:
+48 733 575 488
Lokalizacja
ul. Pańska 96/83
00-837 Warszawa
Lokalizacja
Oddział w Katowicach:
ul. Warszawska 40/2A
40-008 Katowice

Wypełnij formularz