pracownicy z ukrainy
Potrzebujesz pracowników
ze Wschodu, Azji lub Afryki?
WYPEŁNIJ formularz
i otrzymaj BEZPŁATNĄ ofertę

Potrzebujesz pracowników z Indonezji?

WYPEŁNIJ formularz
i otrzymaj BEZPŁATNĄ ofertę
Pracownicy z Indonezji

Pracownicy z Indonezji

Pracownicy tymczasowi z Indonezji to jedna z mniejszości narodowych, która nabiera coraz większego znaczenia na polskim rynku pracy. Zatrudnienie pracowników z Azji to dla polskich firm sposób na szybkie i niedrogie uzupełnienie luk kadrowych oraz zapewnienie ciągłości pracy w systemie zmianowym.

Dla mieszkańców Indonezji praca w Polsce oznacza możliwość kontaktu z kulturą europejską oraz zdecydowanie większe zarobki. Wysokie koszty transportu sprawiają, że Indonezyjczycy chętnie wiążą się z firmą nawet na kilka lat, dzięki czemu czas i środki zainwestowane w szkolenie z pewnością się opłacą.

Pracownicy z Indonezji w Polsce – jakie branże?

Pracownicy z Indonezji w Polsce znani są dobrej kondycji fizycznej oraz sumienności, z jaką podchodzą do wykonywanych zadań. Indonezyjczycy znajdują zatrudnienie m.in. w branży produkcyjnej, przemysłowej oraz budowlanej. Mieszkańcy Indonezji chętnie podejmują się także pracy w hotelarstwie, gastronomii oraz branży turystycznej. Kobiety często wykonują prace usługowe, jako pomoc przy sprzątaniu lub w gabinecie kosmetycznym. Nie brakuje także Indonezyjczyków władających językiem angielskim, którzy starają się o pracę w korporacji lub branży IT. Pogodne usposobienie i zaangażowanie w pracę sprawiają, że pracownicy z Indonezji szybko zdobywają uznanie przełożonych oraz sympatię zespołu.

Pracownicy z Indonezji opinie

Pracownicy tymczasowi z Indonezji zbierają bardzo dobre opinie na polskim rynku pracy. Dzieje się tak m.in. dlatego, że współpraca z Indonezyjczykami jest zazwyczaj bardzo profesjonalna i sprawna. Pogodne usposobienie i wieczny uśmiech Indonezyjczyków pozytywnie wpływają na atmosferę w pracy. Przyjazna postawa w połączeniu z dużą pracowitością sprawiają, że pracodawcy oraz współpracownicy Indonezyjczyków oceniają ich zazwyczaj bardzo pozytywnie.

Indonezyjczycy szybko nawiązują koleżeńskie relacje oraz zaczynają się utożsamiać z miejscem pracy. Duża odległość i koszty transportu sprawiają, że większość z nich przyjeżdża do Polski na dłużej i szuka pracy, która zapewni im poczucie stabilizacji. Podczas pobytu chętnie się uczą i uczestniczą w zajęciach doszkalających, dzięki czemu sprawdzają się później również przy zadaniach, które wymagają specjalistycznej wiedzy.

Mieszkańcy Indonezji pracujący w Polsce, cechują się również zaangażowaniem, którego trudno szukać u polskich pracowników lub osób przyjeżdżających do pracy ze wschodu. Ta różnica wynika zarówno z innej kultury pracy, jak i różnicy między dochodami w kraju a na terenie Europy. Pracownicy z Indonezji cieszą się, że mają pracę i odczuwają wdzięczność z możliwości zarabiania pieniędzy. Wszystko to przekłada się na duży szacunek do pracy i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Indonezyjczycy wykazują się także w pracy dużą kreatywnością. Mówi się, że jest to naród artystów. Nieszablonowy i samodzielny sposób myślenia sprawia, że pracownicy z Indonezji są w stanie na własną rękę wypracować rozwiązanie dla wielu problemów oraz wnieść nową jakość w wykonywaną pracę.

Pracodawcy chwalą także pogodne usposobienie Indonezyjczyków. W odróżnieniu od innych pracowników prawie nigdy nie narzekają, a uśmiech niemal nie schodzi im z twarzy, a co ważne jest autentyczny. Mieszkańcy Indonezji stronią od konfliktów i zawsze starają się dobrze komunikować, co mają na myśli, tak aby nie stwarzać sytuacji, w których jest miejsce na niedomówienia. Wszystko to przekłada się na zdrową i przyjemną atmosferę w pracy.

Pracownicy z Indonezji opinie

Pracownicy z Indonezji w Polsce – wzajemne korzyści

Zatrudnienie pracowników z Indonezji w Polsce to rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością wśród przedsiębiorców. Możliwość szybkiej rekrutacji dużego zespołu pracowników pozwala sprawnie skompletować potrzebną kadrę lub uzupełnić ewentualne luki w zespole. Dodatkowo zyskują zmotywowanych do pracy i zaangażowanych pracowników, którzy chętnie uczą się nowych zadań i są wdzięczni za możliwość pracy w Polsce.

Mieszkańcy Indonezji, którzy wyemigrowali do pracy w Polsce, najczęściej zostawiają na miejscu swoje rodziny, którym regularnie wysyłają zarobione pieniądze. Brak życia rodzinnego na miejscu i perspektywa szybszego powrotu do ojczyzny sprawia, że Indonezyjczycy chętnie pracują o różnych porach, również nocą i weekendy, zapewniając pokrycie mniej popularnych zmian. Pracownicy z Indonezji rzadko decydują się także na urlop chorobowy lub wypoczynkowy.

Dla Indonezyjczyków praca w Polsce oznacza zdecydowanie większe zarobki oraz możliwość pracy w Europie. Dzięki temu zdobywają pieniądze i doświadczenie, które pomaga im po powrocie do kraju. Wysyłane oszczędności, zapewniają rodzinom lepszy byt i status społeczny na miejscu.

Jak zatrudnić Indonezyjczyków? Outsourcing pracowników

Samodzielne zatrudnienie pracowników z krajów azjatyckich to skomplikowany i czasochłonny proces, który wymaga załatwienia szeregu formalności. Prostszym i pewniejszym sposobem jest wynajem pracowników i skorzystanie z usług Agencji Pracy Tymczasowej.

Rozsiane po całym świecie biura zapewniają natychmiastowy dostęp do chętnych do pracy kandydatów, z takich krajów jak Indonezja, Indie, Nepal, Wietnam, Bangladesz, Mołdawia czy Ukraina. Agencja obsługuje także kwestie związane z legalnością zatrudnienia oraz wynagrodzeniem.

Pracujemy dla wymagających klientów

Dostarczyliśmy pracowników dla firm z następujących miast w Polsce:
Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra

Kontakt

E-mail
E-mail:
biuro@wynajempracownikow.pl
Telefon
Telefon:
+48 733 575 488
Lokalizacja
ul. Pańska 96/83
00-837 Warszawa
Lokalizacja
Oddział w Katowicach:
ul. Warszawska 40/2A
40-008 Katowice

Wypełnij formularz