pracownicy z ukrainy
Potrzebujesz pracowników
ze Wschodu, Azji lub Afryki?
WYPEŁNIJ formularz
i otrzymaj BEZPŁATNĄ ofertę

Potrzebujesz pracowników z Azji?

WYPEŁNIJ formularz
i otrzymaj BEZPŁATNĄ ofertę
pracownicy z Meksyku

Pracownicy z Meksyku

Nasza agencja pracy nieustannie rozszerza obszar poszukiwania najlepszych pracowników z Ameryki Północnej. Zależy nam na tym, aby wyjść naprzeciw Państwa potrzebom, stąd oferujemy m.in. rekrutację jednorazową i leasing pracowników z Meksyku. Gwarantujemy pełne wsparcie zarówno przy legalizacji ich pobytu, jak również w procesie rekrutacji. Zapewniamy, że każdy kandydat jest przez nas weryfikowany w taki sposób, aby spełnił Państwa wymogi. Jesteśmy w stanie rekrutować zarówno pracowników do prac tymczasowych, jak również do współpracy długofalowej.

Dlaczego Meksykanie są zainteresowani pracą w Polsce?

Meksykanie bardzo cenią sobie polskie realia rynkowe. W przeciwieństwie do częstej rzeczywistości w ich kraju, warunki pracy odpowiadają standardom BHP. Mogą również liczyć na płatne nadgodziny, bądź ich odbiór. Ponadto szanują stabilność zatrudnienia, której na próżno szukać w Meksyku. Nic więc dziwnego, że tak bardzo doceniają Polaków jako pracodawców. W zamian za dobre warunki zatrudnienia oferują swoje pełne zaangażowanie.

Jakich pracowników zyskasz zatrudniając osoby z Meksyku?

Meksykanie słyną z profesjonalnego podejścia do powierzonych zadań. Pracę traktują jak drugi dom, więc bardzo zależy im na rozwoju firmy – niezależnie od formy zatrudnienia. Są sumienni i dokładni zarówno podczas wykonywania obowiązków jako pracownik tymczasowy, jak i etatowy.

Pracownicy z Meksyku są niezwykle lojalni. Ponadto wykazują ogromny szacunek do pracodawcy. Nie uznają takich zachowań jak spóźnienia czy też nieuzasadniona nieobecność. Słyną z tego, że opuszczenie dnia pracy wynika jedynie z bardzo ważnego powodu na który często nie mają wpływu.

Meksykańscy pracownicy są doceniani za szybką adaptację – niezależnie od środowiska pracy. Wprowadzenie ich do struktury organizacji procentuje jej rozwojem. Co istotne, umiejętność przystosowania się nie jest uzależniona od branży. Każda praca jest dla nich wyzwaniem i motywacją do tego, aby sprostać oczekiwaniom pracodawcy i odnalezienia się w zespole. Oprócz ich sumienności i otwartości na świat w adaptacji pomaga także to, że 89% Meksykanów to katolicy. To poniekąd niweluje różnice kulturowe i przyspiesza aklimatyzację w Polsce.

Kultura pracy w Meksyku jest bardzo rozwinięta. W niektórych branżach, w tym między innymi z sektora turystycznego pracownicy przyzwyczajeni są do pracy także w weekendy i święta. Ich zatrudnienie przekłada się więc na zapewnienie ciągłości działania Państwa firmy.

pracownicy tymczasowi z Meksyku

Jak przebiega proces zatrudnienia pracowników z Meksyku?

Jako profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w zatrudnianiu m.in. pracowników pochodzących z krajów spoza Unii Europejskiej oferujemy outsourcing pracowników z Meksyku na preferencyjnych warunkach. Każdy z nich posiada dokumenty, które świadczą o legalnym pobycie na terenie naszego kraju i dają mu przepustkę do podjęcia zatrudnienia.

Stosuje się wobec nich zasady ogólne, które określają przepisy ustawy o promocji zatrudnienia. Mowa o zezwoleniu na pracę (np. typu A) lub zezwoleniu na pracę sezonową (typu S). Ważne jednak, aby Państwo wiedzieli o tym, że w szczególnych przypadkach Meksykanie nie muszą posiadać wspomnianych, w tym m.in. wówczas, kiedy mają zezwolenie na pobyt stały, bądź też przebywają na terenie Polski na podstawie małżeństwa z naszym obywatelem. Całe szczęście, jako nasz klient nie muszą Państwo dopełniać żadnych formalności – robimy to my!

Stoją za nami lata praktyki w rekrutacji pracowników z Meksyku, którzy byli zatrudnieni w różnych branżach. Aby mogli się Państwo o tym przekonać zachęcamy do nawiązania z nami współpracy. Wystarczy wysłać do nas zapytanie za pomocą formularza kontaktowego, aby nasz pracownik tak szybko, jak to będzie możliwe skontaktował się z Państwem. W trakcie konsultacji za pośrednictwem poczty e-mail, bądź podczas rozmowy telefonicznej zada kilka pytań, które są niezbędne do poznania Państwa potrzeb i sprostania im.

Oferujemy zarówno rekrutację jednorazową, jak również leasing pracowniczy. Doradzimy, które rozwiązanie będzie dla Państwa najbardziej optymalne. W razie potrzeby zaproponujemy opcję hybrydową. Przedstawimy etapy naszych działań, a także kosztorys. Odpowiemy na wszelkie pytania. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Postawienie na nasze usługi outsourcingu pracowników z Meksyku to synonim oszczędności czasu, jak i pieniędzy. Po naszej stronie leży odpowiedzialność za przeprowadzenie procedury legalizacji pobytu Meksykanów w Polsce, dzięki czemu unikną Państwo niepotrzebnych nerwów i wydłużenia czasu oczekiwania na nowego pracownika gotowego na wyzwania.

Jakie branże i stanowiska rekomendujemy?

Meksykanie bardzo mocno rozwijają swoje kompetencje w branży turystycznej, stąd też zatrudnienie ich w tym sektorze jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Ponadto z uwagi na ich przyzwyczajenie do wykonywania prac fizycznych, znakomicie odnajdują się w pracach budowlanych, a ponadto w przemyśle czy też w rolnictwie.

Już dziś zapraszamy do kontaktu! Leasing pracowników z Meksyku za pośrednictwem naszej agencji to doskonały sposób na to, aby szybko i sprawnie zatrudnić fachowców, którzy doskonale znają się na swojej pracy.

Pracujemy dla wymagających klientów

Dostarczyliśmy pracowników dla firm z następujących miast w Polsce:
Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra

Kontakt

E-mail
E-mail:
biuro@wynajempracownikow.pl
Telefon
Telefon:
+48 733 575 488
Lokalizacja
ul. Pańska 96/83
00-837 Warszawa
Lokalizacja
Oddział w Katowicach:
ul. Warszawska 40/2A
40-008 Katowice

Wypełnij formularz