pracownicy z ukrainy
Potrzebujesz pracowników
ze Wschodu, Azji lub Afryki?
WYPEŁNIJ formularz
i otrzymaj BEZPŁATNĄ ofertę

Potrzebujesz pracowników ze Wschodu, Azji lub Afryki?

WYPEŁNIJ formularz
i otrzymaj BEZPŁATNĄ ofertę

Rekrutacja jednorazowa

Pracownicy z Wietnamu

Rekrutacja jednorazowa to usługa polegająca na przeprowadzeniu całego procesu selekcji i rekrutacji, którego celem jest znalezienie pracownika dla klienta agencji. Przeprowadzamy z Kandydatami rozmowy, dokonujemy selekcji w oparciu o ustalony profil stanowiska oraz przedstawiamy Państwu listę Kandydatów. Pracownik jest zatrudniony bezpośrednio przez pracodawcę na podstawie umowy o pracę.

Agencja pracy tymczasowej posiada biura rekrutacyjne w kilku krajach, dzięki czemu zyskuje bezpośredni dostęp do pracowników fizycznych oraz specjalistów z rozmaitych branż. Umożliwia to precyzyjne dopasowanie osób chętnych do zapotrzebowania kadrowego po stronie klientów agencji.

 Usługa rekrutacji jednorazowej obejmuje wszelkie formalności związane z uzyskaniem pozwoleń na pracę, wiz oraz sprowadzeniem pracownika z Azji do Polski. Pracodawca zyskuje pracownika, który jest przygotowany do zatrudnienia, wdrożenia, a następnie objęcia swojego stanowisko pracy. Mniejsza odpowiedzialność i mniej zobowiązań proceduralnych po stronie klienta, to oszczędność czasu i pieniędzy potrzebnych na samodzielne przeprowadzanie rekrutacji i załatwienie niezbędnych formalności.

Wypełnij niezobowiązująco formularz lub zadzwoń by otrzymać szybką i darmową ofertę.

Zalety rekrutacji jednorazowej

Obniżenie kosztów rekrutacji oraz selekcji personelu

Odciążenie działów personalnych w procesie selekcji i rekrutacji

Oszczędność czasu i zminimalizowanie ryzyka błędów rekrutacyjnych

Przyspieszenie formalności i uzyskania pozwoleń

Możliwość stałej współpracy przy kolejnych rekrutacjach

Jakie są zalety skorzystania z usług naszej firmy przy rekrutacji jednorazowej pracowników z Azji? Jest to niewątpliwie długi i skomplikowany pod względem prawnym i formalnym proces. Dzięki naszemu doświadczeniu i wypracowanych modelach, klient w krótszym terminie zyskuje nowego Pracownika, mogąc w tym czasie skupić się na prowadzeniu swojego biznesu.

Przejmujemy większość formalności związanych z  uzyskaniem pozwoleń na pracę, wiz i sprowadzeniem pracownika. Ponadto jesteśmy wsparciem dla działu personalnego na każdym etapie procesu.

Współpraca z agencją pozwoli na obniżenie kosztów rekrutacji i zatrudnienia nawet o 30%. Decydując się na skorzystanie z usługi agencji, klienci zyskują możliwość prowadzenia procesu przez profesjonalnych rekruterów, którzy precyzyjnie dopasowują pracowników do danej branży i opisu stanowiska. Wykorzystując nasze  doświadczenie klient minimalizuje ryzyko popełnienia błędów rekrutacyjnych.

Rekrutacja jednorazowa pracowników oznacza także mniejszą odpowiedzialność prawną za wszelkie kwestie związane ze sprowadzeniem pracowników z zagranicy.

W zależności od branży i rodzajów wakatów, jesteśmy także w stanie doradzić Państwu kraje, z których pracownicy najlepiej sprawdzą się na danym stanowisku.

Pracujemy dla wymagających klientów

Dostarczyliśmy pracowników dla firm z następujących miast w Polsce:
Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra

Kontakt

E-mail
E-mail:
biuro@wynajempracownikow.pl
Telefon
Telefon:
+48 733 575 488
Lokalizacja
ul. Pańska 96/83
00-837 Warszawa
Lokalizacja
Oddział w Katowicach:
ul. Warszawska 40/2A
40-008 Katowice

Wypełnij formularz