pracownicy z ukrainy
Potrzebujesz pracowników
ze Wschodu, Azji lub Afryki?
WYPEŁNIJ formularz
i otrzymaj BEZPŁATNĄ ofertę
=
zabezpieczenie antyspamowe

Potrzebujesz pracowników z Ukrainy?

WYPEŁNIJ formularz
i otrzymaj BEZPŁATNĄ ofertę
=
zabezpieczenie antyspamowe

Pracownicy z Białorusi

Białorusini to druga po Ukraińcach nacja, która coraz chętniej decyduje się na podjęcie zatrudnienia w naszym kraju. Zgodnie ze statystykami ZUS, od maja do października 2017 roku liczba mieszkańców Białorusi pracujących w Polsce wzrosła o 20%, osiągając poziom 2,2 miliona.

Osoby z Białorusi stanowią obecnie 4% pracowników polskich przedsiębiorstw. Liczba wniosków o ich zatrudnienie zwiększyła się w 2018 trzykrotnie. W lipcu i sierpniu ubiegłego roku, prace sezonowe wykonywało w Polsce 813 000 Białorusinów.

Atrakcyjność kandydatów z Białorusi związana jest między innymi z bliskością kulturową oraz podobnym językiem. Do ich atutów zaliczyć można również pracowitość, solidność oraz mobilność. Chętnie podejmują się oni pracy po godzinach lub w weekendy.

Zatrudnianie pracownika tymczasowego z Białorusi następuje w trybie uproszczonym, czyli na podstawie zarejestrowanego w Powiatowym Urzędzie Pracy oświadczenia o zamiarze powierzenia pracy cudzoziemcowi. Nasza agencja zajmuje się wszystkimi niezbędnymi formalnościami, co stanowi dla Państwa ogromną oszczędność czasu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do KONTAKTU!

Pracujemy dla wymagających klientów

Dostarczyliśmy pracowników dla firm z następujących miast w Polsce:
Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra

Kontakt

E-mail
E-mail:
biuro@wynajempracownikow.pl
Lokalizacja
ul. Bracka 3 lok 1A
00-501 Warszawa

Wypełnij formularz

=
zabezpieczenie antyspamowe