pracownicy z ukrainy
Potrzebujesz pracowników
ze Wschodu, Azji lub Afryki?
WYPEŁNIJ formularz
i otrzymaj BEZPŁATNĄ ofertę

Potrzebujesz pracowników z Ukrainy?

WYPEŁNIJ formularz
i otrzymaj BEZPŁATNĄ ofertę

Pracownicy z Białorusi

Białorusini to druga po Ukraińcach nacja, która coraz chętniej decyduje się na podjęcie zatrudnienia w naszym kraju. Zgodnie ze statystykami ZUS, od maja do października 2017 roku liczba mieszkańców Białorusi pracujących w Polsce wzrosła o 20%, osiągając poziom 2,2 miliona.

Osoby z Białorusi stanowią obecnie 4% pracowników polskich przedsiębiorstw. Liczba wniosków o ich zatrudnienie zwiększyła się w 2018 trzykrotnie. W lipcu i sierpniu ubiegłego roku, prace sezonowe wykonywało w Polsce 813 000 Białorusinów.

Atrakcyjność kandydatów z Białorusi związana jest między innymi z bliskością kulturową oraz podobnym językiem. Do ich atutów zaliczyć można również pracowitość, solidność oraz mobilność. Chętnie podejmują się oni pracy po godzinach lub w weekendy.

Zatrudnianie pracownika tymczasowego z Białorusi następuje w trybie uproszczonym, czyli na podstawie zarejestrowanego w Powiatowym Urzędzie Pracy oświadczenia o zamiarze powierzenia pracy cudzoziemcowi. Nasza agencja zajmuje się wszystkimi niezbędnymi formalnościami, co stanowi dla Państwa ogromną oszczędność czasu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do KONTAKTU!

Pracujemy dla wymagających klientów

Dostarczyliśmy pracowników dla firm z następujących miast w Polsce:
Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra

Kontakt

E-mail
E-mail:
biuro@wynajempracownikow.pl
Telefon
Telefon:
+48 733 575 488
Lokalizacja
ul. Pańska 96/83
00-837 Warszawa
Lokalizacja
Oddział w Katowicach:
ul. Warszawska 40/2A
40-008 Katowice

Wypełnij formularz